Gepard® - elegance pohybu!                          
 
Společnost Gepard byla založena v roce 1997. Patří k předním firmám na českém trhu, které se začaly specializovat na podnikatelskou klientelu a ženy pracujících v kancelářském a úředním sektoru. Své zákaznice oslovujeme především širokou nabídkou kostýmů pro pracovní a společenské příležitosti. Nabízené kolekce doplňuje pestrá řada společenských a volnočasových šatů, nechybí vkusné módní doplňky. Klademe velký důraz na praktičnost a pohodlnost našich modelů. Pečlivě vybíráme kvalitní materiály a sledujeme módní trendy, které se odrážejí v našich elegantních kolekcích. Sortiment s perfektními střihy a širokou velikostní řadou obnovujeme 6x do roka. Skladba našich modelů je vždy inspirativní a u nás si vždy vyberete!
Kvalifikovaný personál Vám pomůže s výběrem, poskytne veškerý servis a pohodlí. Zajišťujeme také krejčovské služby a oblečení od nás Vám upravíme na míru!
Vzhledem k pestré a cenově velice přijatelné nabídce manažerské a společenské módy, patří Gepard mezi vyhledávané a kladně hodnocené módní značky. To vše v samém centru Prahy s výbornou dopravní dostupností.

Víte že:
- v Gepardu oblečeme ženy všech typů postav a ve velikostech 34 – 52?
- klademe důraz na praktičnost a všechno oblečení od nás je z pratelných materiálů?
- vycházíme vstříc našim zákaznicím atraktivní cenovou nabídkou?

Například kompletní kostým (sako, sukně, kalhoty) u nás nakoupíte již od 2990,- Kč.
Nebo kostýmovou kombinaci (sako, sukně, kalhoty, halenka) již od 3550,- Kč.


Srdečně Vás zveme do naší prodejny.
Na Vaši návštěvu se těší prodejní personál společnosti Gepard.

 


Copyright © 2012 - 2022 Gepard®
All rights reserved & created by Gepard.